Capoeira Dutch Open

Capoeira Dutch Open
 
Dit seizoen organiseren we net als voorgaande jaren weer Capoeira wedstrijden.
Het is een hele leuke ervaring om mee te doen! Je speelt telkens tegen een andere capoeirista van jouw leeftijd, niveau (en gewicht) en wordt beoordeeld door een jury. Er zijn mooie prijzen te winnen en voor elke deelnemer is er een leuk aandenken.
Iedere leerling kan meedoen, ook beginners zonder koord. Het is een goede ervaring, mis het niet!
 
Gevorderde volwassenen kunnen ook inschrijven, indien er voldoende gevorderden zijn om een poule te maken laten we je dat weten en wordt je inschrijving definitief.
 
Op zaterdag kun je workshops volgen van de gastdocenten die tevens jury zijn voor de Jogos (wedstrijden), op zondag zijn de Jogos
Zaterdag 3 nov: Workshops gastdocenten en ‘Vivência’ met Mestre Del Bruto en Mestre Picapau, die vertellen over hun levenservaring binnen Capoeira. Daarna roda voor iedereen!
Tijd: 13.00 – 17.00 uur
Prijs: Euro 25,-
Locatie: Sportcentrum Olympos, Uppsalalaan 3, Utrecht (Uithof)
Zondag 4 nov: Jogos (wedstrijden)
Tijd: 13.00 – 17.00 uur
Prijs: Euro 25,- incl. t-shirt, aandenken voor alle deelnemers en mooie prijzen voor de winnaars.
Locatie: Gymzaal Burgemeester Fockema Andreaelaan 9, Utrecht (nabij Diakonessenhuis) 
Totaalprijs 3 en 4 nov: Euro 50,- incl. t-shirt, aandenken voor alle deelnemers en mooie prijzen voor de winnaars.
 
 
Doe ook mee!
Schrijf je t/m 20 oktober in via het online inschrijfformulier: https://goo.gl/forms/moWciTwqrnUHgSJH3
 
Voor een impressie van vorig jaar: https://youtu.be/qNj2XzZOVPs
Website met alle informatie:  https://dutchopencapoeira.wordpress.com