LESROOSTER

Download
Sorteer op type les of locatie
Alle lessen
Utrecht
Houten
Vleuten
Werkhoven
Woerden
IJsselstein
Zeist
Braziliaans Jiu Jitsu
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
Maandag
Maandag
Braziliaans Jiu Jitsu Utrecht Oost
16:00 - 17:00
8+
Braziliaans Jiu Jitsu Utrecht Oost
16:00 - 17:00
8+
8+
Maandag
16:00 - 17:00
Dojo Ina Boudier Bakkerlaan 7 Utrecht
Manoel Furtado

Capoeira IJsselstein
16:30 - 17:30
7-12 jaar
Capoeira IJsselstein
16:30 - 17:30
7-12 jaar
7-12 jaar
Maandag
16:30 - 17:30
Gymzaal Baden Powellweg 1 IJsselstein
Professor Folha de Louro

Acrobatiek Utrecht Oost
17:00 - 18:00
8+
Acrobatiek Utrecht Oost
17:00 - 18:00
8+
8+
Maandag
17:00 - 18:00
Gymzaal Ina Boudier Bakkerlaan 7 Utrecht
Mestre Picapau

Capoeira Vleuten
17:00 - 18:00
6-12 jaar
Capoeira Vleuten
17:00 - 18:00
6-12 jaar
6-12 jaar
Maandag
17:00 - 18:00
Gymzaal Kweektuinlaan 11A Vleuten
Instrutora Jaçanã

Capoeira IJsselstein
19:00 - 20:30
12+
Capoeira IJsselstein
19:00 - 20:30
12+
12+
Maandag
19:00 - 20:30
Gymzaal Baden Powellweg 1 IJsselstein
Professor Folha de Louro

Dinsdag
Dinsdag
Capoeira Werkhoven
15:30 - 16:30
6-12 jaar
Capoeira Werkhoven
15:30 - 16:30
6-12 jaar
6-12 jaar
Dinsdag
15:30 - 16:30
Gymzaal het Kwartier, De Curtis 7 Werkhoven
Professora Luz do Sol / Rianne

Capoeira Zeist
15:45 - 16:45
6-9 jaar
Capoeira Zeist
15:45 - 16:45
6-9 jaar
6-9 jaar
Dinsdag
15:45 - 16:45
Het Kunstenhuis, Egelinglaan 2B Zeist
Mestre Picapau

Capoeira Zeist
16:45 - 18:00
10-15 jaar
Capoeira Zeist
16:45 - 18:00
10-15 jaar
10-15 jaar
Dinsdag
16:45 - 18:00
Het Kunstenhuis, Egelinglaan 2B Zeist
Mestre Picapau

Capoeira Utrecht Oost
19:00 - 20:30
12+
Capoeira Utrecht Oost
19:00 - 20:30
12+
12+
Dinsdag
19:00 - 20:30
Gymzaal Ina Boudier Bakkerlaan 7 Utrecht
Mestre Picapau

Braziliaans Jiu Jitsu Utrecht Oost
20:30 - 21:30
No Gi
Braziliaans Jiu Jitsu Utrecht Oost
20:30 - 21:30
No Gi
12+ No Gi
Dinsdag
20:30 - 21:30
Dojo Ina Boudier Bakkerlaan 7 Utrecht
Manoel Furtado
Zonder kimono, draag een (korte) broek en rashguard (t-shirt)

Woensdag
Woensdag
Capoeira Utrecht Speciaal Onderwijs
14:30 - 15:15
Voor kinderen van 8-12 jaar met een beperking
Capoeira Utrecht Speciaal Onderwijs
14:30 - 15:15
Voor kinderen van 8-12 jaar met een beperking
Woensdag 4, 11, 25 sep, 2, 9, 16 okt 2019
14:30 - 15:15
Aula Rafaelschool, Bontekoelaan 9 Utrecht
Professora Luz do Sol / Rianne

Capoeira Woerden
15:30 - 16:30
6-12 jaar
Capoeira Woerden
15:30 - 16:30
6-12 jaar
6-12 jaar
Woensdag
15:30 - 16:30
Sportzaal A Regenboogschool, Kallameer 2 Woerden
Instrutora Jaçanã

Donderdag
Donderdag
Capoeira Utrecht West
15:00 - 16:00
Groep 3/4/5
Capoeira Utrecht West
15:00 - 16:00
Groep 3/4/5
Groep 3/4/5
Donderdag
15:00 - 16:00
Gymzaal Beethovenplein 2 Utrecht
Graduado De Boa

Capoeira Houten
15:30 - 16:30
5-8 jaar
Capoeira Houten
15:30 - 16:30
5-8 jaar
5-8 jaar
Donderdag
15:30 - 16:30
Gymzaal Plantagepolder 55 Houten
Instrutora Jaçanã

Capoeira Utrecht Oost
16:00 - 17:00
7-11 jaar
Capoeira Utrecht Oost
16:00 - 17:00
7-11 jaar
7-11 jaar
Donderdag
16:00 - 17:00
Gymzaal Burgemeester Fockema Andreaelaan 9 Utrecht
Professora Luz do Sol / Rianne

Capoeira Utrecht West
16:00 - 17:00
Vanaf groep 6
Capoeira Utrecht West
16:00 - 17:00
Vanaf groep 6
Vanaf groep 6
Donderdag
16:00 - 17:00
Gymzaal Beethovenplein 2 Utrecht
Graduado De Boa

Capoeira Houten
16:30 - 17:30
9+
Capoeira Houten
16:30 - 17:30
9+
9+
Donderdag
16:30 - 17:30
Gymzaal Plantagepolder 55 Houten
Instrutora Jaçanã

Capoeira Utrecht Oost
17:00 - 18:00
12-17 jaar
Capoeira Utrecht Oost
17:00 - 18:00
12-17 jaar
12-17 jaar
Donderdag
17:00 - 18:00
Gymzaal Burgemeester Fockema Andreaelaan 9 Utrecht
Professora Luz do Sol / Rianne

Capoeira IJsselstein
19:00 - 20:30
12+
Capoeira IJsselstein
19:00 - 20:30
12+
12+
Donderdag
19:00 - 20:30
Gymzaal Baden Powellweg 1 IJsselstein
Professor Folha de Louro

Braziliaans Jiu Jitsu Utrecht Oost
19:30 - 20:30
Gi
Braziliaans Jiu Jitsu Utrecht Oost
19:30 - 20:30
Gi
12+ Gi
Donderdag
19:30 - 20:30
Dojo Ina Boudier Bakkerlaan 7 Utrecht
Manoel Furtado
Met kimono (BJJpak)

Braziliaans Jiu Jitsu Utrecht Oost
20:30 - 21:30
No Gi
Braziliaans Jiu Jitsu Utrecht Oost
20:30 - 21:30
No Gi
12+ No Gi
Donderdag
20:30 - 21:30
Dojo Ina Boudier Bakkerlaan 7 Utrecht
Manoel Furtado
Zonder kimono, draag een (korte) broek en rashguard (t-shirt)

Vrijdag
Vrijdag
Capoeira Houten
09:15 - 10:45
Recreanten
Capoeira Houten
09:15 - 10:45
Recreanten
Recreanten
Vrijdag
09:15 - 10:45
Dojo in Sporthal The Dome, Kruisboog 34A Houten
Professora Luz do Sol / Rianne

Capoeira Houten
10:45 - 11:30
Peuters en hun ouders
Capoeira Houten
10:45 - 11:30
Peuters en hun ouders
Vrijdag
10:45 - 11:30
Dojo Sporthal The Dome, Kruisboog 34A Houten
Professora Luz do Sol / Rianne

Capoeira Utrecht Oost
15:15 - 16:00
4-5 jaar
Capoeira Utrecht Oost
15:15 - 16:00
4-5 jaar
Vrijdag
15:15 - 16:00
Gymzaal Burgemeester Fockema Andreaelaan 9 Utrecht
Professora Luz do Sol / Rianne

Capoeira Utrecht Oost
16:00 - 17:00
6-7 jaar
Capoeira Utrecht Oost
16:00 - 17:00
6-7 jaar
6-7 jaar
Vrijdag
16:00 - 17:00
Gymzaal Burgemeester Fockema Andreaelaan 9 Utrecht
Professora Luz do Sol / Rianne

Capoeira Utrecht Oost
17:00 - 18:00
8-12 jaar
Capoeira Utrecht Oost
17:00 - 18:00
8-12 jaar
8-12 jaar
Vrijdag
17:00 - 18:00
Gymzaal Burgemeester Fockema Andreaelaan 9 Utrecht
Professora Luz do Sol / Rianne

Stootkussens Utrecht Oost
19:00 - 20:00
12+
Stootkussens Utrecht Oost
19:00 - 20:00
12+
12+
Vrijdag
19:00 - 20:00
Gymzaal Burgemeester Fockema Andreaelaan 9 Utrecht
Mestre Picapau

Capoeira Utrecht Oost
20:00 - 21:30
12+
Capoeira Utrecht Oost
20:00 - 21:30
12+
12+
Vrijdag
20:00 - 21:30
Gymzaal Burgemeester Fockema Andreaelaan 9 Utrecht
Mestre Picapau

Zaterdag
Zaterdag
Capoeira Houten
11:30 - 12:30
4-12 jaar
Capoeira Houten
11:30 - 12:30
4-12 jaar
4-12 jaar
Zaterdag
11:30 - 12:30
Gymzaal Plantagepolder 55 Houten
Mestre Picapau